Dogrzewanie klimatyzatorem? Tak!
Klimatyzator kojarzy się głównie z upałami i zbawiennym chłodem. Jednak nie każdy wie, że może on być idealnym urządzeniem na okres przejściowy - jesienny, kiedy mieszkania już się wychładzają, a ogrzewanie jeszcze nie działa.
2021-09-24, 09:38

Początek jesieni zwiastuje chłodne dni i zimne noce. Sezon grzewczy jeszcze nie wystartował, a w mieszkaniach już robi się zimno. Dobrym rozwiązaniem może być korzystanie z klimatyzatora z funkcją ogrzewania. Taką funkcję posiadają między innymi klimatyzatory marki ANDE, z których możesz korzystać śmiało przez cały rok.

Latem chłodzą a jesienią czy zimą dogrzewają, jeśli standardowe ogrzewanie jest niewystarczające lub sezon grzewczy jeszcze nie ruszył. Bez obaw o koszty możesz ogrzewać pomieszczenie, ponieważ klimatyzatory ANDE w funkcji grzania posiadają klasę energetyczną A+, co wpływa na niższy koszt eksploatacji oraz emisji CO2.

Urządzenia ANDE są wyposażone także w filtr PM 2.5. Zapewnia on świeże i czyste powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Dodatkowo dzięki elektrostatycznej jonizacji, użyte filtry usuwają 99.9% szkodliwych mikrocząsteczek, które są szkodliwe dla naszych dróg oddechowych.

Dlatego, zamiast kupować kolejne urządzenie do domu, które będzie służyło do filtrowania lub oczyszczania powietrza, pomyśl o montażu klimatyzatora, który będzie ochładzał latem, ogrzewał zimą, a w dodatku filtrował powietrze i oczyszczał z uciążliwych dla zdrowia pyłów smogu.Właściciel marki ANDE w Polsce:

ANG Klimatyzacja Sp. z o.o.

ul. Częstochowska 26, 

32-085 Modlnica

tel. (12) 398 07 00

bok@myande.pl

www.myande.pl 


Znajdź nas na:

***

Klimatyzatory ANDE cechuje najwyższa jakość wykonania, dbałość o każdy detal, design zaprojektowany przez renomowane biura projektowe z Japonii. Podzespoły czołowych producentów: Hitachi, Mitsubishi Motors, Toshiba, LG, Nichicon, GMCC, Highly, Zhipu, Renesas, Welling są wytwarzane w najnowocześniejszych fabrykach klimatyzacji 2.0.

KONTAKT / AUTOR
ANG Klimatyzacja Sp. z o.o.
(12) 398-07-13
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.