Bezkompromisowy ciemny klimatyzator Hero+ jako kolor roku 2022!
Klimatyzator, który zasługuje na szczególną uwagę to Hero+ od ANDE. Wyróżnia się on na tle konkurentów w szczególny sposób, ponieważ większość występujących na rynku klimatyzatorów jest w kolorze białym.
2022-05-24, 08:16

Dlaczego Hero+ zasługuje na miano klimatyzatora roku 2022 w kategorii koloru?

Przede wszystkim jego wygląd podąża za trendami, które możemy obserwować w tym roku. Coraz większą popularnością cieszą się wnętrza industrialne - wysokie sufity, ceglane ściany, betonowe podłogi czy ściany, to właśnie wyznaczniki tego stylu. Tak samo jak styl loftowy, ten również zyskiwał na popularności od kilku lat, ale dopiero teraz możemy obserwować wzmożone zainteresowanie i inspirowanie się nimi podczas urządzania domu czy mieszkania. 

 

Czy tylko styl industrialny?

Odpowiedź brzmi nie. HERO+ w kolorze ciemnym świetnie będzie się prezentował, na ciemnej, brązowej ścianie  np. w odcieniu kawy, jak również w szerokiej palecie szarości. Nie musisz mieć mieszkania, czy domu urządzonego w stylu loftowym, aby mieć pewność, że będzie wyglądał świetnie. Wręcz przeciwnie, jest to kolor na tyle uniwersalny, że sprawdzi się także w jasnych wnętrzach. To ważne, biorąc pod uwagę zmienność w upodobaniach i nieoczekiwaną chęć zmiany wystroju. Nigdy nie wiemy kiedy nastąpi ten moment i znudzi nam się obecny wygląd mieszkania, pokoju, domu, także warto mieć opcję elastyczną, która pozwoli na dokonanie dużej metamorfozy, poprzez niewielkie zmiany w wystroju. Pozwoli to zaoszczędzić koszty wymiany klimatyzatora na nowy, jeśli obecny nie będzie pasował do przyszłego stylu wykończenia pomieszczenia.

 

Dlaczego powinieneś rozważyć zakup HERO+?

Powodów jest wiele, które za tym przemawiają. 

  • Nie tylko uszlachetni on wnętrze, doda także elegancji;
  • Będzie dopełnieniem stylu loftowego i industrialnego;
  • Będzie świetnie prezentował się na tle brązowej ściany np. w odcieniu kawy, czy szerokiej gamy szarości;
  • Jest to kolor jednocześnie szlachetny i uniwersalny;
  • Sprawdzi się również w jasnych wnętrzach;
  • Pozwala na dokonywanie zmian w aranżacji pomieszczenia, bez konieczności wymiany urządzenia na nowy;

Oprócz miana koloru roku 2022 w ANDE, HERO+ zasługuje również na uwagę, ponieważ posiada wiele użytecznych funkcji tj: 

  - daleki nawiew 4D, rozprowadzający powietrze w czterech kierunkach,

  - klasę energetyczną A ++;

  - cichy - głośność 20 db;

  - posiada także filtr antybakteryjny PM 2.5; 

  - pozłacane lamele przedłużające żywotność klimatyzatora;

  - możliwość sterowania przez WIFI 2.0; 

  - czynnik chłodniczy R32;

  - jonizator, który usuwa nieprzyjemny zapach i usuwa szkodliwe substancje.

 

Więcej na jego temat dowiesz się, wchodząc na stronę producenta (https://www.myande.pl/service/seria-hero/).

  

Właściciel marki ANDE w Polsce:

ANG Klimatyzacja Sp. z o.o.

  1. Częstochowska 26, 

32-085 Modlnica

tel. (12) 398 07 00

bok@myande.pl

www.myande.pl 
***

Klimatyzatory ANDE cechuje najwyższa jakość wykonania, dbałość o każdy detal, design zaprojektowany przez renomowane biura projektowe z Japonii. Podzespoły czołowych producentów: Hitachi, Mitsubishi Motors, Toshiba, LG, Nichicon, GMCC, Highly, Zhipu, Renesas, Welling są wytwarzane w najnowocześniejszych fabrykach klimatyzacji 2.0.

KONTAKT / AUTOR
ANG Klimatyzacja Sp. z o.o.
(12) 398-07-13
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.