Otwórz się na nowy klimat!
Rozchwytywany model klimatyzacji ANDE Jupiter+
Klimatyzator JUPITER+ to najlepiej wyposażony model w wyjątkowej, matowej stylistyce. Pobór mocy w trybie czuwania to tylko 0,3W, najniższa głośność zaledwie 19 dB(A), jonizator nowego typu Cold Plasma, a także możliwość zdalnego sterowania. Sprawdź, jakie jeszcze funkcje posiada model JUPITER +
2021-06-01, 13:09
Polacy inwestują w wygodę pracy z domu. Zobacz, jak przetrwać letnie upały w domowym biurze.
Praca zdalna z domu stała się naszą codziennością. I choć część z nas powoli wraca do biur, to nowy model pracy pozostanie z nami na dłużej. Zobacz, co może Ci pomóc podczas pracy w domu, gdy nadejdzie fala letnich upałów.
2021-06-01, 13:02
3 najważniejsze funkcje klimatyzatora, które musisz mieć.
Zastanawiając się nad zakupem klimatyzatora, bierzesz pod uwagę dodatkowe funkcje, jakie może mieć urządzenie? To nie tylko urządzenie chłodzące. Sprawdź, jakie jeszcze funkcje mogą Ci się bardzo przydać.
2021-06-01, 12:20
Przygotuj się na montaż klimatyzatora. Poradnik krok po kroku.
Planujesz zakup klimatyzatora? Masz wątpliwość, czy w Twoim mieszkaniu można zamontować takie urządzenie? W naszym artykule podpowiadamy, jak krok po kroku przygotować się na montaż klimatyzatora. Poznaj wszystkie szczegóły i ciesz się lekkim powiewem chłodnego powietrza w upalne dni.
2021-05-31, 11:54
Najlepsza inwestycja 2021 roku. Jaki klimatyzator wybrać?
Nastały czasy, w których większość dni spędzamy w domach. W co zainwestować w 2021 roku, aby żyło i mieszkało nam się jeszcze lepiej? W klimatyzator. A dlaczego oraz jaki model wybrać, dowiesz się z poniższego artykułu.
2021-05-31, 11:11
Nowa marka na rynku klimatyzacji
Na rynku HVAC pojawiła się nowa marka klimatyzatorów ANDE, marka własna najszybciej rozwijającej się firmy w branży ANG Klimatyzacja Sp. z o.o.
Nowości
2020-07-21, 11:42
12
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.